Informacje

logo

7 Międzynarodowa Warszawska Wystawa Wynalazków

IWIS 2013

Warszawa, 8 ? 10 października

 

   Stowarzyszenie Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów, Urząd Patentowy RP oraz Politechnika Warszawska mają przyjemność zaprosić do udziału w szóstej edycji międzynarodowej wystawy wynalazków ? International Warsaw Invention Show IWIS 2013.

   Tegoroczna wystawa odbędzie się w dniach 8 ? 10 października 2013 r. w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej (Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa).

   IWIS to jedyna w Polsce impreza o tematyce innowacyjno-wynalazczej, która ma charakter międzynarodowy. Naszymi gośćmi w poprzednich edycjach byli wynalazcy z ponad 20 krajów, w tym z: Arabii Saudyjskiej, Bośni i Hercegowiny, Chorwacji, Iranu, Kanady, Korei Południowej, Malezji, Rosji, Rumunii, Słowenii, Tajwanu, Ukrainy i Węgier.

     Podstawowe cele imprezy to:

  • zaprezentowanie dorobku naukowego polskich naukowców i wynalazców na tle światowych rozwiązań
  • umożliwienie wynalazcom nawiązania kontaktów z potencjalnymi inwestorami
  • zapoznanie opinii publicznej z dokonaniami Polski w dziedzinie wynalazczości, a poprzez ich popularyzację w mediach, kształtowanie pozytywnego wizerunku polskiej nauki
  • kreowanie innowacyjnych postaw, zwłaszcza wśród młodzieży

   Do udziału w wystawie i zaprezentowania swojego dorobku zapraszamy placówki naukowo-badawcze, wyższe uczelnie, przedsiębiorstwa innowacyjne i indywidualnych wynalazców.

   Zapraszamy także przedstawicieli instytucji finansowych, które zainteresowane są inwestycjami w nowoczesne produkty i technologie.

Print Friendly, PDF & Email

This post is also available in: angielski