Relacja / IPITEx - International Intellectual Property, Invention, Innovation and Technology Exposition / 2020 / Wystawy / Stowarzyszenie Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów / Organizacja Stoisk Wystawienniczych
 wróć do listy wystaw z roku 2020

IPITEx - International Intellectual Property, Invention, Innovation and Technology Exposition

2 Lut 2020 - 6 Lut 2020TAJLANDIABangkok,BITECWystawa IPITEX 2020 w Bangkoku

 

W dniach 2 – 6 lutego 2020 r. w Bangkoku z okazji Tajlandzkiego Dnia Wynalazców odbyła się kolejna edycja Międzynarodowej Wystawy Własności Intelektualnej, Wynalazków i Innowacji IPITEX 2020. Jak co roku wystawa stwarza możliwość do eksponowania potencjału oraz  najciekawszych wynalazków i innowacyjności międzynarodowych twórców. Wystawa jest również platformą współpracy i komunikacji pomiędzy twórcami tajskimi i zagranicznymi oraz daje możliwość zaangażowania inwestorów, centrów transferu technologii, działów badawczych, innowacyjnych firm i wyższych uczelni pragnących osiągnąć sukces w opracowywaniu, wdrażaniu i komercjalizacji innowacyjnych rozwiązań. W wystawie wzięli udział wynalazcy, przedstawiciele biznesu oraz naukowcy reprezentujący uczelnie wyższe i instytuty, a także zagraniczne stowarzyszenia, fundacje czy instytucje wyspecjalizowane w zakresie promocji rozwoju i kreatywności. W trakcie wystawy uczestnicy prezentowali wyniki najnowszych badań, własne osiągnięcia i rozwiązania, a także dzielili się swoimi doświadczeniami z rozwoju nauki w wielu dziedzinach działalności człowieka. Uczestnicy wystawy mogli skorzystać z programów naukowych i okolicznościowych szkoleń i wykładów dot. prawa własności intelektualnej.

 

W trakcie wystawy IPITEX 2020 Stowarzyszenie Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów, zorganizowało polskie stoisko, w którym znalazło się 21 rozwiązań polskich twórców z jednostek sfery nauki i przemysłu. W tym roku po raz kolejny przedstawiciele Ambasady RP w Królestwie Tajlandii wspierali naszych twórców osobiście i sam Ambasador Waldemar Dubaniowski z zainteresowaniem poznawał najnowsze osiągnięcia polskiej nauki na naszym stoisku.

 

 

Lista nagrodzonych znajduje się tutaj:

http://www.polskiewynalazki.pl/blog/2020/02/wyniki-medalowe-z-wystawy-ipitex-2020/

 

Wszystkim nagrodzonym twórcom bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Szukaj


Rabaty


Zostań członkiem Stowarzyszenia i uzyskaj 5% rabatu na wybrane wystawy

Wypełnij deklarację i zostań członkiem Stowarzyszenia Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów

Kontakt


Stowarzyszenie Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów

+48 22 633 84 82

biurospwir@gmail.com

Polityka Prywatności


Newsletter

polskiewynalazki.pl 2018