Relacja / SIIF - Seoul International Invention Fair / 2018 / Wystawy / Stowarzyszenie Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów / Organizacja Stoisk Wystawienniczych
 wróć do listy wystaw z roku 2018

SIIF - Seoul International Invention Fair

6 Gru 2018 - 9 Gru 2018KOREASeul, EXHIBITION HALL C, Coex, Seoul, KoreaW dniach 6.12-9.12.2018 roku, odbyły się międzynarodowe targi innowacyjności w Seulu – Seul International Invention Fair 2018 (SIIF). SIIF jest organizowany przez Koreańskie Stowarzyszenie Promocji Inwencji (KIPA), jedyną organizacja w Korei, która promuje działalność wynalazczą od 1973 roku. Wydarzenie objęte zostało patronatem Koreańskiego Urzędu Własności Intelektualnej i jest wspierane na arenie międzynarodowej przez Światową Organizację Własności Intelektualnej (WIPO) i Międzynarodową Federację Stowarzyszeń Wynalazców (IFIA).

Wystawa SIIF daje nie tylko szansę na zapoznanie się z nowymi technologiami dzięki prezentacji różnorodnych produktów, ale jest także miejscem konsultacji i spotkań mających na celu komercjalizację najnowszych osiągnięć techniki. Wynalazcy i innowatorzy z całego świata mają możliwość upowszechnienia najnowszych wynalazków, poszerzenia kanału dystrybucji opatentowanych produktów i promowania transferu technologii na wciąż rosnącym rynku rynku azjatyckim.

W zeszłorocznej wystawie SIIF 2017 zaprezentowano 633 wynalazków z 30 krajów i     odwiedziło ją około 40 000 widzów. W 2018 roku ponownie wzięło w niej udział ponad 30 przedstawicieli krajów z całego świata, w tym między innymi z Malezji, Taiwanu, Arabii Saudyjskiej, Tajlandii, Polski i Chorwacji. Polska delegacja miała zaszczyt reprezentować wynalazców z naszego kraju, działających w ośrodkach przemysłowych i naukowych i zaprezentować aż 42 innowacyjne rozwiązania.

Lista dostępna w zakładce Wynalazki

 W wystawie najwięcej innowacyjnych rozwiązań zaprezentowała Politechnika Łódzka oraz Politechnika Częstochowska, których przedstawiciele osobiście uczestniczyli w wystawie i prezentowali najnowsze osiągnięcia, wzbudzając zainteresowanie nie tylko jurorów, ale i zwiedzających. Wymiernym efektem są uzyskane złote i srebrne medale wystawy SIIF 2018. 

Szukaj


Rabaty


Zostań członkiem Stowarzyszenia i uzyskaj 5% rabatu na wybrane wystawy

Wypełnij deklarację i zostań członkiem Stowarzyszenia Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów

Kontakt


Stowarzyszenie Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów

+48 22 633 84 82

biurospwir@gmail.com

Polityka Prywatności


Newsletter

polskiewynalazki.pl 2018